Çırkan Mahallesi Ayfer Feray Sokak. No:2/4 Konacık/Bodrum/Muğla
+90 542 440 20 46

Gusto Neler Yapar?

Gusto bir çok konuda size destek oluyor, Başlıca;Bar Personel Desteği, Mutfak İşletme Desteği, Maliyet Kontrolü, Fuar & Organizasyon, Etkinlik, Catering...
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Sektörünüzün Öncüsü Olun

Sektörünüzde öncü olmak, sektöre yön vermek nasıl bir his? gelin birlikte bunu başaralım.

Gusto Neler Yapıyor?

Hadi neler yapıyoruz kısaca bir bakalım
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/group-people-working-out-business-plan-office-1.jpg

Yönetim Personel Desteği

Yönetim personel desteği ile yönetim alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm personelleri size yönlendiriyoruz. Yönetim, bir işletmenin en önemli unsurlarından bir tanesidir. Bu doğrultuda yönetim personelleri de işletmelerin profesyonel bir şekilde yönetilmesi, hedeflerine ulaşabilmesi ve kusursuz bir şekilde hizmet verebilmesi için son derece önemlidir. Siz de yönetim personeli alanında kusursuz bir şekilde hizmet sunan personellere sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek personellerde aradığınız kriterleri belirlemektir. Bu sayede sizin kriterlerinize uygun olacak personelleri temin edebilir ve size yönlendirebiliriz. Konu ile ilgili daha detaylı bir şekilde bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/food-photographer-is-shooting-pizza.webp

Yemek Fotoğrafçılığı

Restoran, cafe ya da otelinizde sunduğunuz yiyecek ve içeceklerin en ilgi çekici halleri ile menünüzde yer almasını mı istiyorsunuz? Cevabınızın evet olduğundan eminiz. Çünkü kim müşterilerine sunduğu yemeklerin ilgi çekici ve iştah kabartıcı fotoğraflarının olmasını istemez ki? Yemek fotoğrafçılığı ile çekilen yemek fotoğraflarını menünün dışında sosyal medya, katalog içerikleri, reklam çalışmaları gibi pek çok yerde müşterilerinizin ilgisini çekmek için başarıyla kullanabilirsiniz. Ürünlerinizin konsept çekimlerinin profesyonel sanatçılar tarafından yapıldığını da unutmamalısınız. Siz de en lezzetli yemeklerinizi en ilgi çekici hali ile fotoğraflanmasını istiyor ve başarılı bir hizmet almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bizimle iletişime geçerek yemek fotoğrafçılığı ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/executive-touching-icon-social-network-2.jpg

Tedarik Kanalları Desteği

Tedarik kanalları desteği ile işletme ihtiyaçlarınızın karşılanması adına güçlü bir çözüm ağı ortaya çıkarmayı arzu ediyoruz. Tecrübe ve bilgi birikimimizin verdiği güvenle sizin için en ideal tedarik ağını oluşturuyoruz. Üstelik hizmet verdiğiniz sektördeki iş ortaklarımız sayesinde ihtiyaçlarınızı bütçenize uygun bir şekilde karşılamanıza imkân sağlıyoruz. Tedarik kanalları konusunda güçlü bir ağa sahip olmayan işletmelerin karşılaşacağı sorunları ortadan kaldırmak adına tecrübemizi ve kalitemizi fazlasıyla hissettiriyoruz. Üstelik güçlü tedarik zincirimiz sayesinde sizlerden gelen her talebe kaliteli bir şekilde cevap verebiliyoruz. Siz de tedarik zincirinde kusursuz bir sürece imza atmak adına bizimle çalışmaya başlayabilir ve kalitenin keyfini çıkarabilirsiniz.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/working-hard-building-man-construction-worker.webp

Şantiye Personel Desteği

Şantiye personel desteği ile işletmenizin kurulum ya da tadilat süreçlerinde kaliteli bir süreç yönetimi gerçekleştirilmesine olanak tanıyoruz. Özellikle şantiye ile alakalı karşı karşıya kaldığınız sorunların önüne geçmek adına harekete geçiyor ve tecrübesizlikten kaynaklanabilecek sorunları önlüyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz çerçevesinde size özel alternatifler sunarken şantiye gibi özel bir alanda kalite sunuyoruz. Şantiye personel desteği kapsamında ister bir işçi ister bir şantiye şefi desteği almanız adına kaliteden taviz vermiyoruz. Şantiye ile alakalı bütün taleplerinize cevap vermek adına her geçen gün daha başarılı bir sürece imza atmaya çaba sarf ediyoruz!
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/silhouette-confident-businesspeople-1.jpg

Servis ve Operasyon Ekibi Desteği

Servis ve operasyon ekibinizde yaşadığınız personel sorunlarına çözüm üretmek mi istiyorsunuz? O halde kaliteli bir süreç takibi ve başarıya odaklanan alternatiflerle siz de bizi tercih edebilirsiniz! Servis ve operasyon süreçlerinde kaliteye odaklanan bir anlayış sergilerken ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmeyi arzu ediyoruz. Bu bağlamda ekibinizin ne yaptığını bilen ve sunduğu bütün hizmetlerde kaliteye odaklanan bir anlayışa sahip olmasını destekliyoruz. Kalite, yüksek standartlar ve işletme taleplerine uygun bir çözüm için danışmanlık hizmetlerimize mutlaka başvurmalısınız. Kusursuz bir çözüme kaliteli alternatifler için bizimle iletişime geçin!
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/medium-shot-man-holding-tablet-1-1.jpg

Satın Alma ve Depo Kurulumu

Kaliteli ve kusursuz bir hizmet sunarken satın alma ve depo kurulumu sürecinin titiz bir şekilde sürdürülmesi gerektiğini biliyor muydunuz? Girişiminizin daha başarılı bir hizmet anlayışına sahip olması adına satın alma departmanı ve depo bölümünde en ideal seçeneklere yer veriyoruz. Özellikle de ürün kontrol ve yönetimini sağlarken teknolojik çözümlerden yararlanmanıza olanak tanıyoruz. Satın alma ve depo kurulumu çerçevesinde ilgili takip programlarının işletmenize entegre edilmesini sağlıyoruz. Üstelik bu entegrasyonu gerçekleştirirken personelinizin eğitilmesi ve ilgili süreçlerin kusursuzlaştırılmasına da imkân tanıyoruz. Danışmanlık çözümlerimiz kapsamında en iyiye ulaşmak adına bizimle iletişime geçin ve sizin için neler yapabileceğimizi öğrenin!
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/economist-office-1.jpg

Önbüro Personel Desteği

Önbüro personel desteği alarak girişiminizde stratejik departmanlarda personel ihtiyacınıza çözüm üretebilirsiniz. Girişiminizin daha başarılı olması adına kaliteli destek almak istiyorsanız bu alanda başarı yakalamış işletmemizden kesinlikle destek almalısınız. Zira personel portföyü oldukça geniş olan danışmanlık şirketimiz talebiniz olan hemen her personel seçeneğini sizlerle kusursuz bir şekilde buluşturuyor. Önbüro personel desteği talep ettiğinizde personelin diksiyon, kendine güven ve prezentabl olması gibi özelliklere ekstra önem veriyoruz. Üstelik işletmenizi kaliteli bir şekilde temsil edecek olan personelin tam anlamıyla isteklerinize cevap verebilmesi adına da gerekli süreçleri takip ediyoruz. Personel ihtiyacınıza cevap vermek adına danışmanlık çözümlerimizden yararlanmaya ne dersiniz?
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/team-work-process-young-business-managers-crew-working-with-new-startup-project-labtop-wood-table-typing-keyboard-texting-message-analyse-graph-plans-1.jpg

Proje

Çeşitli projeler ile marka değerinizi arttırmak ister misiniz? O halde projeleri konusunda profesyonel bir destek almalı ve kusursuz bir şekilde firmanızın yükselişini izlemelisiniz. Bu anlamda yıllardır sizlere danışmanlık hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçerek en detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmanızın faaliyet gösterdiği alana göre gerçekleştirilecek olan projeler ile kusursuz şekilde müşterilerinize firmanızı tanıtabilmeniz mümkündür. Bu anlamda sizlere en profesyonel ve kaliteli desteği sunan firmamızı tercih ederek büyük bir başarı elde edeceğinizi de unutmamalısınız. Yapmanız gereken tek şey bizi aramak ve profesyonel proje desteği için bizden hizmet almaktır.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/businesspeople-having-discussion-office.jpg

Proje Yönetimi

Girişiminizle alakalı projeleri bir profesyonele devretmek istiyorsanız proje yönetimi hizmetimizle harekete geçebilirsiniz. Zaman, bütçe ve personel sağlama noktasında herhangi bir sorunla karşılaşmamanıza olanak sağlarken projenizin daha kaliteli bir şekilde devam etmesinden de yararlanabilirsiniz. Yönetim sürecini sadece masa başından kontrol etmek olarak kabul etmeyen anlayışımızla sürdürüyoruz. Projenizin her detayıyla titiz bir şekilde ilgileniyor ve kaliteyi ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Sürdürülebilir başarının ancak titiz çalışmalarla gerçekleştirilebileceğini ifade etmek gerekir. Bu kapsamda projenizin kusursuz bir noktaya ulaşması adına yapmayı arzu ettiğimiz tek şey yönetim çözümlerimizi tecrübe ve bilgi birikimimizin ışığında sürdürmek olacaktır. Projenizi bize emanet ederek kalite ve profesyonelliği hissedebilirsiniz.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/service.webp

Servis Personel Desteği

İşletmenizde servis hizmetlerinde çözüm üretecek tecrübeli ve başarılı personele ihtiyacınız varsa servis personel desteği ile ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen üstelik bütün çalışmalarında hizmetlerinizi daha da ileri taşımak isteyen firmamızla siz de kaliteden yana tercih kullanabilirsiniz. Servis personelinde aradığınız özelliklere birebir uyumlu personel desteği sağlıyoruz. Personelin sadece servis çözümlerinde değil aynı zamanda iletişim ve beceriler konusunda da iyi olmasını arzu ediyor olabilirsiniz. Tüm arzularınıza cevap vermek ve kaliteli destekle hizmetlerinize anlam katmak adına yanınızdayız. Tecrübemizi sizin faydanıza olacak şekilde kullanıyoruz. Üstelik personel desteği hizmetlerimizde bütçenizi yormayacak alternatifleri de ön plana çıkarıyoruz!
Cute young girl with dark wavy hairstyle and bright makeup, silk dress, black jacket, holding sunglasses in hands and looking away against beige building background

Model & Manken Desteği

Model & manken desteği hizmetlerinden yararlanarak hizmetlerinizde en ideal seçeneklere ulaşmak ister misiniz? O halde yapmanız gereken danışmanlık çözümlerimizle kusursuz bir hizmetten faydalanmak! Model ve mankenlerin işletmeniz içerisinde farklı roller bürünmesini sağlayabilir üstelik bu hizmetle misafirlerinize daha kusursuz çözümler sunabilirsiniz. İşletme performansınızı iyileştirecek ve hizmetlerinizi sunarken daha başarılı seçenekleri gündeme getirecek çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz özellikleri taşıyan manken & model desteği için harekete geçebilirsiniz!
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/marka.webp

Markalaşma

Markalaşma çözümleri ile işletmenizin daha başarılı bir kurumsal niteliğe kavuşmasını sağlıyor. Kurumsal bir kimliğe sahip olmanıza olanak sağlarken rakiplerinizle rekabet konusunda da en iyi seçeneklerden yararlanmanıza imkan tanıyoruz. Markanızın arzu ettiğiniz seviyeye taşınması adına gerekli bütün süreçlere yön verirken kurumsallığı da göz ardı etmiyoruz. Sektörünüzün en iyilerini analiz ederek sizin için neler yapılabileceği üzerinde duruyoruz. Üstelik markanızla alakalı hemen her çalışmada rakipleri dikkate almadan hareket etmiyoruz. Temel amacımızı size sürdürülebilir bir büyüme sağlamak olarak belirlerken kaliteden ödün vermemeyi en büyük amaçlarımızdan bir tanesi kabul ediyoruz. Size de kusursuz bir markalaşma sürecinden yararlanmak kalıyor!
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/kongre.webp

Kongre

Kongre düzenlemek ve kongrelerin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesini istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kongreleri en iyi şekilde düzenlemek ve kongrelerin amacına en iyi şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Kongre genel olarak herhangi bir konunun görüşülmesi ve çeşitli ülkelerden gelen delegelerin katılımı ile gerçekleştirilen bir toplantı olarak ifade edilmektedir. Kongreler farklı konularda ve farklı amaçlarda gerçekleştirilebilmektedir. Burada en önemli nokta kongrelerin olması gerektiği profesyonellikte olabilmesidir. Aksi takdirde kongrelerden elde edilmesi hedeflenen amaca ulaşabilmek pek mümkün değildir. Bu anlamda firmamız kongrelerinize en iyi şekilde destek oluyor ve kusursuz bir şekilde kongre gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Kongre organizasyonu desteğimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için hemen harekete geçebilirsiniz.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/bussiness-people-working-team-office.jpg

İnsan Kaynakları Desteği

İnsan kaynakları desteği ile işletmenizin insan kaynakları departmanı kurmasına gerek kalmadan tüm personel alımı, eğitimleri gibi konularda profesyonel bir destek alabilirsiniz. İnsan kaynakları departmanı işletmelerde ki en önemli departmanlardan bir tanesidir. Personellerin işe alımlarını, eğitimlerini, maaşlarını ve daha pek çok personel ilişkilerini yöneten insan kaynakları departmanının işlerini profesyonel bir şekilde yapmasında fayda vardır. Bu kapsamda firmamızın sunduğu insan kaynakları desteği ile kusursuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz! Alanında uzman ve bilgili insan kaynakları departmanımız ile kusursuz bir şekilde personel ilişkilerinin ve işlerinin yürütülmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/law.webp

Hukuki Destek

Girişiminizin başarıya ulaşmasını sağlamak adına hukuki destek almak sizin için olmazsa olmazlardandır. Kaliteli bir süreç yönetimi gerçekleştirirken aynı zamanda hukuki ilkeleri de göz ardı etmeyeceğiniz girişiminizde desteğimizden yararlanabilirsiniz. Her anlamda kaliteyi vaat eden hukuki desteğimizi sunarken tecrübe, bilgi birikimi ve araştırmacı rolümüzü ön planda tutuyoruz. Sizlerden gelen hukuk desteği taleplerini tam anlamıyla karşılamayı oldukça önemsiyoruz. Bu noktada mevzuatı bilen üstelik mevzuat değişikliklerine de önem gösteren bir bakış açısıyla çözüm üretiyoruz. Kaliteli, yasalara dikkat eden ve daima sizin avantajınıza olacak çözümlere odaklanan bir anlayış sürdürüyoruz. Girişiminizi daha başarılı kılmayı temel amaçlarımızdan biri kabul ediyoruz.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/host.webp

Host & Hostes Desteği

Host & hostes desteği ile girişiminizin hizmet sunma kalitesini daha başarılı bir noktaya taşıyın. Güler yüzlü personel ve kaliteye odaklanan hizmet anlayışıyla sizlere destek olurken kaliteden taviz vermiyor oluşumuzla ön plana çıkıyoruz. Özellikle sektöre ve işletme taleplerine uygun seçenekler sunuyor olmamızın da ayrıcalığı ile host & hostes desteği hizmetlerimizin güvencesiyle harekete geçmenizi sağlıyoruz. Hizmet kapsamınız ne olursa olsun amacınız ideal ve kaliteli çözümler sunmaksa mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz! Sunduğumuz personel desteği sayesinde bütün hizmetlerinizde en ideal çözümleri sunmanıza olanak tanıyoruz. Üstelik geçici ya da daimi personel ihtiyacınıza da kaliteli ve pratik alternatifler sunuyoruz.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/gusto-foro.webp

Halkla İlişkiler Personel Desteği

Halkla ilişkiler departmanında ihtiyaç duyduğunuz personeli bir iş ilanı açarak bulmak yerine halkla ilişkiler personel desteği ile bulmaya ne dersiniz? Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında ideal seçeneklere kapı aralarken sizlerin taleplerini en titiz çözümlerle ön plana çıkarıyoruz. Üstelik halkla ilişkiler gibi işletmenizin değerini yansıtacak bir departman için sizlere sunduğumuz personel portföyünde kusursuzluğu sağlıyoruz. İşletmenizin daha kaliteli bir hizmet sunması adına çözüm üretirken sizlerden gelen her talebe özenle cevap vermeye odaklanıyoruz. Halkla ilişkiler personelinizin tam da arzu ettiğiniz eğitim, karakter ve kişisel özelliklere sahip olmasına imkân tanıyoruz. Üstelik sunduğumuz hemen her hizmette kaliteyi göz ardı etmemeye büyük önem veriyoruz.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/closeup-waitress-carrying-coffee-cups-while-working-cafe.jpg

Günlük Çalışmalar İçin Personel Desteği

Günlük çalışmalar için personel desteğine ihtiyaç duyuyorsanız bu ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. Yapmanız gereken tek şey günlük çalışmalarınızda nasıl bir personele ihtiyaç duyduğunuzu belirlemektir. Günlük çalışmalarınızı kusursuz bir şekilde gerçekleştirecek olan başarılı ve yetenekli günlük çalışma personellerine firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Firmamız pek çok alanda sizlere günlük çalışma personel desteği sağlıyor. günlük çalışma personel desteği de bu hizmetlerimiz arasındadır. Bizimle iletişime geçerek günlük çalışma personelinde aradığınız kriterleri aktarabilir ve bu alanda uzman kişiler ile çalışmaya başlayabilirsiniz.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/man-giving-business-presentation-using-high-technology-digital-pen.webp

Gelişim Çözümleri

Gelişim çözümleri ile mükemmel bir şekilde işletmenizin kendini geliştirmesini istiyorsanız size sunduğumuz mükemmel geliştirme çözümlerinden faydalanabilirsiniz. Siz de firmamızın en profesyonel ve kaliteli şekilde sunduğu gelişim çözümlerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/fuar-1.webp

Fuar

Belirli bir zamanda, belirli yerlerde, belirli ürünleri tanıtmak için gerçekleştirilen fuar faaliyetlerine katılarak müşterilerinize ürünlerinizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Tamamen ürün ya da hizmet tanımak için gerçekleştirilen bu büyük pazarda varlığınızı sürdürmek için bilmeniz gereken bazı önemli detaylar vardır. Söz konusu detaylar ile çok daha profesyonel bir şekilde fuarlarda ki yerinizi alabilir ve ürünlerinizin tanıtılmasını sağlayabilirsiniz. Fuar konusunda sizlere profesyonel bir destek sunan firmamız aracılığı ile en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve fuar konusunda çok daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmaktır.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/foto-1.webp

Fotoğraf ve Video Çekimleri

Fotoğraf ve video çekimleri kapsamında ihtiyaçlarınıza cevap verecek çözümler üretiyoruz. Reklam ve tanıtım hizmetlerinin bir parçası olarak fotoğraf ve video çekimlerinizin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Hizmetlerinizin daha başarılı bir şekilde tanıtılması amacıyla gerekli çekimleri yaparken kaliteli ekipmanlarımızla en ideal çözümlere kapı aralıyoruz. Fotoğraf ve video çekimlerinde arzularınıza cevap veren seçenekler ortaya koyarken bilgisayar destekli alternatifler de sunuyoruz. Fotoğrafların ve videonun gücünü fazlasıyla kullanıyoruz. Sunduğumuz bütün hizmetler konusunda kaliteden taviz vermeden çözüm üretmeye odaklanıyoruz. Işık kullanımı ve mekan tercihleriyle adından söz ettiren fotoğraf ve video çekimleri için bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz?
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/fizi.webp

Fizibilite

Girişiminizin daha başarılı olması adına fizibilite çalışmalarına önem veriyor ve süreçleri sizin adınıza kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek adına harekete geçiyoruz. Danışmanlık çözümlerimiz kapsamında ihtiyacınız olan her çözüme cevap verirken fizibilite çalışmaları sayesinde risk ve tehditleri önceden belirliyoruz. İşletmenizin ihtiyaçlarına cevap vermek ve gelecekteki beklentileri belirlemek adına çalışmalarımızda titizliği ön planda tutuyoruz. Fizibilite çalışmalarında çok yönlü hesaplamalar yaparak hata oranını en aza indiriyoruz. Üstelik ortaya koyduğumuz hemen her çalışmada tecrübeyi ve teknolojiyi bir araya getirmeye odaklanıyoruz. Siz de fizibilite çalışmaları sayesinde kaliteden ödün vermeyen bir danışmanlık çözümünden yararlanmak ister misiniz? O halde vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmelisiniz!
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/businessman-businesswoman-shaking-hands-office-hall-informal-meeting.webp

Etkinlik

Etkinlik organizasyonlarınızın kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesini istiyorsanız profesyonel bir organizasyon desteği almanız gerekmektedir. Etkinliklerin nasıl hazırlanacağı, nasıl planlanacağı, kimlerin davet edileceği, etkinliğin konusunun ne olacağı, etkinlikte neler ikram edileceği ve etkinlikte kimlerin görevli olacağı gibi konuların profesyonel bir şekilde netleştirilmesinde fayda vardır. Etkinlik organizasyonu alanında profesyonel ve uzman bir şekilde faaliyet gösteren firmamız ile etkinlik organizasyonları konusunda profesyonel bir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede etkinliklerinizin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Hadi, detaylı bir şekilde bilgi almak için hemen harekete geçin.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/business-team-manager-meeting.webp

Etkinlik Çözümleri

İşletmenizin çeşitli etkinliklerde yer alarak faaliyetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmesini istiyorsanız en profesyonel desteği vermek için yanınızdayız! Etkinlik çözümleri kapsamında profesyonel bir şekilde etkinliklerinizi gerçekleştirebilir ve müşterilerinize çok daha profesyonel bir şekilde hizmet sunabilirsiniz. Etkinlikler işletmenizin kendini geliştirmesi ve müşterileri ile çok daha kusursuz bir şekilde iletişim kurması için önemli olan çözümlerdir. Bu noktada etkinlikler ile ilgili profesyonel ve kaliteli bir şekilde destek alarak kusursuz bir şekilde etkinlik hazırlığı gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Hadi, en iyi etkinlikleri hazırlamak ve müşterilerinize en iyi şekilde ulaşmak için hemen harekete geçin.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/graphic-designer-editing-video-montage-production-software-working-computer-add-visual-effects-color-gradient-footage-edit-creative-multimedia-film-with-sound1-1280x900.webp

Dijital Ortamlar Personel Desteği

Dijital ortamlarda faaliyet gösteriyor ve bu alanlarda size destek sağlayacak personeller arıyorsanız doğru adrestesiniz. Dijital pazarlama araçları ya da sosyal medya gibi dijital araçların kullanımında en profesyonel desteği firma olarak sizlere sunuyoruz. Dijital ortamlar ile ilgili alabileceğiniz en iyi desteği sizlere sunuyoruz. Dijital ortamlarda size en iyi hizmetleri sunacak olan firmamız aracılığı ile profesyonel bir destek almanız mümkündür. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve kusursuz bir şekilde destek almaktır.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/digi.webp

Dijital Çözümler

İşletmenizin dijital çağın faydalarından yararlanmasını ister misiniz? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz. En kaliteli ve profesyonel dijital çözümler ile kafe, bar, restoran ve otel gibi işletmelerde müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Dijital çağın tüm gerekliliklerini ve faaliyetlerini göz önünde bulundurarak sizlere mükemmel bir destek veriyoruz. Günümüzde hiçbir işletmenin dijital çağın gerekliliklerinden uzak kalmaması gerekmektedir. Bu anlamda siz de modern ve dijital çağın avantajlarından yararlanmak ve profesyonel bir deneyim elde etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz! Hadi, dijital çözümlerden en iyi şekilde faydalanmak ve başarı elde etmek için hemen harekete geçin ve bizi tercih edin.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/high-angle-security-team-working.jpg

Bodyguard ve Vale Desteği

İşletmenizin güvenlik ve otopark hizmetlerinde ihtiyaç duyacağınız en özel personel seçenekleri için bodyguard ve vale desteği almaya ne dersiniz? İşletmenizde ihtiyaç duyduğunuz hemen her talebe cevap veren bir bakış açısıyla hareket ederken sektör ihtiyaçlarını iyi bilen bir anlayışla da sizlere çözüm sağlıyoruz. Üstelik bodyguard ve vale desteği sayesinde kaliteden taviz vermemeye odaklanıyoruz. Güvenlik ile alakalı fiziksel özellikleri tam anlamıyla yeterli personel ile işletmenizde çözüm sunmanıza destek oluyoruz. Öte yandan vale desteği ile misafirlerinizin araçlarını güvenli bir şekilde park edecek personelden yararlanmanızı sağlıyoruz. Her anlamda kusursuz çözümlerle sizlere destek oluyoruz.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/high-angle-security-team-working.jpg

Bodyguard ve Vale Desteği

İşletmenizin güvenlik ve otopark hizmetlerinde ihtiyaç duyacağınız en özel personel seçenekleri için bodyguard ve vale desteği almaya ne dersiniz? İşletmenizde ihtiyaç duyduğunuz hemen her talebe cevap veren bir bakış açısıyla hareket ederken sektör ihtiyaçlarını iyi bilen bir anlayışla da sizlere çözüm sağlıyoruz. Üstelik bodyguard ve vale desteği sayesinde kaliteden taviz vermemeye odaklanıyoruz. Güvenlik ile alakalı fiziksel özellikleri tam anlamıyla yeterli personel ile işletmenizde çözüm sunmanıza destek oluyoruz. Öte yandan vale desteği ile misafirlerinizin araçlarını güvenli bir şekilde park edecek personelden yararlanmanızı sağlıyoruz. Her anlamda kusursuz çözümlerle sizlere destek oluyoruz.
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/barman-with-cocktail.webp

Bar Personel Desteği

Bar personel desteği ile bar işletmenizde ya da işletmenizin bar bölümünde profesyonel seçeneklerden yararlanmak ister misiniz? İhtiyaç duyduğunuz tecrübe ve kaliteyi sizinle paylaşıyor ve hizmetinizi kusursuzlaştırıyoruz. Üstelik sunduğumuz hemen her çözümde maksimum performans elde etmek adına sizlerden gelen talepleri doğru bir şekilde değerlendiriyoruz. Personel portföyümüzle tecrübe ve personel sayısı talebi ne olursa olsun her türlü ihtiyaca cevap vermeye odaklanıyoruz. Bu kapsamda bar işletmenizde en özel lezzetlerin misafirlerinizle buluşması adına kalitemizi sağlıyoruz. Siz de bar personel desteği ile en özel seçeneklerden yararlanmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arzu ettiğiniz barmen ve diğer personeli sizler için sunuyoruz!
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2022/08/concept-april-fools-day-space-text.webp

Animasyon Personel Desteği

Animasyon personel desteği ile misafirlerinizin keyifli anlar yaşamasına olanak sağlayacak çözümleri gündeme getiriyoruz. Büyük konaklama işletmelerinde misafirlerin kaliteli zaman geçirmesi adına gerçekleştirilen etkinliklerde animosyonere ihtiyaç duyar. Siz de bu ihtiyaçla bir personel arayışındaysanız kaliteli ve çözüm odaklı seçenekler için danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Animasyon personel desteği ile daha kaliteli hizmet sunmanıza odaklanırken taleplerinizi en iyi şekilde karşılamanızı da sağlıyoruz. Üstelik personel desteği sırasında tecrübe, kişisel özellikler ve diğer pek çok konuda özel taleplerinize de uygun seçenekleri gündeme getiriyoruz. Titiz bir personel desteği sürecinden yararlanmanız adına harekete geçiyoruz. Size de kaliteden yararlanma imkanı sunuyoruz!
bt_bb_section_top_section_coverage_image
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_06.png
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_08.png
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_07.png

Yeni inovasyonun ön sıralarında yer alın

Hedefleriniz bireyseldir. İş geliştirmenin gerektiğine inanıyoruz, bu nedenle işletmenizin bu çalışma ortamında gelişmesine yardımcı oluyoruz
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_04.png

Gusto Adımları

Şirketiniz için en iyi çözümleri sunabiliriz

İhtiyaçlarınızı Birlikte Belirleyelim

Gerekli Araştırmaları Yapılması

Bilgilerin İletilmesi

Online Başvuru

https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2020/09/fluid_hero_04.jpg

Atacağınız ilk adım çok önemlidir. Adım atmadan Gusto'dan strateji al, kazan.

Gusto ile çalışanlar, kazanıyor.
Fizibilite99%
Dijital Çözümler99%
Yönetim Danışmanlığı99%
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_03.png
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_05.png

Fikriniz varsa doğru yolu bulacağız

Girişimlerin nelere ihtiyaç duyduğunu profesyonel olarak sizlere bildireceğiz. Fikirleriniz, sadece fikir olarak kalmayacak ve hayata geçireceğiz
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://gustodanismanlik.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_04.png